hotline
+420 603 331 027

dodvka

Reference

V oblasti stěhovacích služeb působíme od roku 1999 a máme řadu zkušeností se stěhováním bytů, kanceláří, či celých firem a úřadů v našem regionu (Krnov, Bruntál, Vrbno pod Pradědem, Zlaté Hory, Jeseník, Šumperk, město Albrechtice, Třemešná, Javorník, Vodnava, Osoblaha, Kravaře, Hlučín), v oblasti celé Evropské unie i mimo ni.

 

V roce 2004 jsme uspěli ve výběrovém řízení na stěhování regionálních pracovišť Ministerstva vnitra v Karviné, Bruntále a v Opavě.

V roce 2005 pak Městskou knihovnu v Hlučíně, Pozemkový úřad v Opavě, Památkový ústav v Opavě, kompletní stěhování poboček České spořitelny v Opavě a Karviné, Okresní státní zastupitelství v Opavě, Finanční úřad v Opavě, celkové přestěhování ZŠ Komenského a koleje VŠ-Slezské University v Krnově.

V roce 2006 a 2007 Slezské muzeum v Opavě, fa Hebios s.r.o., Ostrava /1000m skladových prostor, 10 kanceláří, trezor/, ZŠ Pražská, Český Těšín; ZUŠ v Hradci nad Moravicí, Ostroj a.s. /šatny 350-ti pracovníků, archív výkresové dokumentace/, Harmonie – ústav pro mentálně postižené Krnov, Česká katolická charita - Domov řádových sester Štemplovec.

Únor 2008 - Ekotoxa Opava (25 kanceláří, spisy, výpočetní technika), SUIP - stěhování kanceláří ekonomického a právního odboru generálního inspektora Státního úřadu inspekce práce z Prahy do Opavy, rozsáhlé stěhování jednotlivých odborů Magistrátu města Opavy. V roce 2009 stěhování několika kompletních výstav Slezského zemského muzea v Opavě, kanceláře Finančního úřadu v Opavě, stálé stěhování pro Opavskou kulturní organizaci OKO, Bosh Termotechnika Krnov, Opavská exekutorská kancelář.

Srpen a září 2009 - Geometra a.s. Opava, 20 kanceláří, trezor, kopírky, tiskařské plotry včetně likvidace zbylého nábytku a mnoho dalších běžných zákazníku.

Doufáme, že i Vaše firma rozšíří řady našich spokojených zákazníků.

Kontakt

Roman Košárek

Rolnická 28

Opava 747 05

Mob. 603 331 027

stehovaniopava@seznam.cz

Napište nám >