hotline
+420 603 331 027

dodvka

Ceník

Stále nejčastěji používaným způsobem je osobní prohlídka stěhovaných prostor našim odborníkem (samozřejmě zdarma a nezávazně) a následné vypracování cenové nabídky, která obsahuje konečnou smluvní cenu za zakázku. Pokud toto není možné provést, zakázka se realizuje v hodinových sazbách, které se pohybují dle rozsahu zakázky od 180,-Kč/hod. do 250,-Kč/hod. v poměru čím větší zakázka, tím menší hod. sazba. Doprava po Opavě je stanovena paušální částkou 300,-Kč, mimo Opavu poté opět dle ujetých km. 14 – 18Kč/km.

 

Platby se provádějí v hotovosti po dokončení a převzetí zakázky oproti příjmovému pokladnímu dokladu. Jiné formy úhrady po osobní domluvě. Nadměrná břemena za příplatky dle váhy břemen a podlaží, po osobní domluvě. Podrobnější informace na tel. 603 331 027 nebo na stránce Vaše názory.

Zde jsou vzory smluv ve Wordu o provedení práce, smlouvy o zapůjčení přepravek a formulář, který když vyplníte, tak Vám i nám ušetříte čas.

Nejčastěji obsluhovanými lokalitami jsou: Krnov, Bruntál, Vrbno pod Pradědem, Zlaté Hory, Jeseník, Šumperk, město Albrechtice, Třemešná, Javorník, Vodnava, Osoblaha, Kravaře, Hlučín.

Kontakt

Roman Košárek

Rolnická 28

Opava 747 05

Mob. 603 331 027

stehovaniopava@seznam.cz

Napište nám >